تیم ما در باکسیتو

درباره ما

باکسیتو، فعالیت خود را در ابتدا با غرفه در میوه و تره بار اصفهان آغاز کرد. اکنون تصمیم گرفته ایم که فروشگاه حقیقی خود را به یک فروشگاه مجازی نیز گسترش دهیم. بنابراین این امکان را در اختیار افراد زیادی قرار می دهیم، که بدون حضور فیزیکی در میدان تره بار بتوانند بهترین و تازه ترین میوه های بازار را خریداری کنند. بنابراین می توان هدف اصلی باکسیتو را ارائه تازه ترین ها به مردم در نظر گرفت. مهم ترین وجه تمایز های ما نسبت با سایر سایت های فروش آنلاین میوه را می توان به صورت زیر در نظر گرفت :

  • اولین چیزی که در برای فروشگاه آنلاین میوه باکسیتو دارای اهمیت است، این است که بهترین میوه، با بهترین طعم بدون وجود واسط به کاربران برسد. علت عملی بودن این موضوع این است که ما خود در بازار میوه یک بنگاه هستیم، بنابراین تضمین می کنیم که میوه های خریداری شده شما، به صورت مستقیم و بدون حضور دلال ها به دستتان خواهد رسید.

  • کیفیت برتر، نام دیگر فروشگاه آنلاین میوه باکسیتو است. دلیل این موضوع هم دست چین شدن میوه ها و ارائه بهترین ها به شماست چرا که ما به طور مستقیم با کشاورزان عزیز در ارتباط هستیم.

  • تازگی با باکسیتو برای شما معنای دیگری خواهید یافت. با استفاده از امکانات قرار داده شده برای مخاطبان گرامی، فرقی نمی کند شما کی سفارش خود را برای ما ارسال می کنید، شما میوه همان روزِ تحویل را تحویل خواهید گرفت.

  • شما برای دریافت محصول خود تنها نیاز است که 1 روز قبل اقدام نمایید. سفارش ما روز بعد، در ساعات 10 الی 12 به دستتان خواهید رسید.

  • علاوه بر این که شما می توانید میوه خانه خود را روزانه تهیه کنید، می تواند با استفاده از برنامه ای که فروشگاه آنلاین میوه در اختیار شما قرار می دهید، خرید خانه خود را زمان بندی کنید و به این ترتیب از استرس خرید روزانه راحت شوید. این قابلیت حتی برای خرید 1 ساله شما نیز قابل استفاده است.

  • در صورتی که خانوه های پر جمعیت هستید و یا مهمانی بزرگی در پیش دارید می توانید از خدمات فروش عمده ما بهره مند شوید. در این حالت خرید خود را با ما هماهنگ کنید بعد از آن تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر باشید که خریدتان در زمانی کمتر از 24 ساعت به دستتان برسد.

  • در تمامی موارد بالا، ارسال محصول شما رایگان است.

  • حوزه خدمات رسانی فروشگاه آنلاین میوه باکسیتو، شهر اصفهان است.

با توجه به موارد بیان شده شما می توانید با بهره مندی از خدمات فروشگاه آنلاین میوه باکسیتو، شروع یک زندگی سبز را با یک طعم دل پذیر آغاز کنید.

نظرات مشتریان

نادری

من کارمندم و برای خرید های روزمره وقت ندارم. هر هفته خریدایی که میخام میاد در خونه و واقعا کارم خیلی راحت شده. بار بزرگی رو از رو دوشک برداشتین ممنونم.

اژدری

من برای مجلسی که داشتیم همه میوه ها رو به صورت عمده سفارش دادم و واقعا راضیم. هم کیفیتش خوب بود و هم قیمتش مناسب بود. دستون دردنکنه.

قربانی

این اولین باره که میبینم چنین خدماتی در اصفهان ارائه میشه. از باکسیتو خرید کردم و خیلی از خدمات رسانیشون راضی هستم.

اعزازی

خیلی خوبه که همه ی  قیمت ها به نرخ بازار میوه است. قیمت ها حتی از فروشگاه هایی که نزدیکی ما هست هم کمتره و مجانی هم میاد در خونه. ازین بهتر نمیشه.