دی.09

فروش فلفل دلمه ای در اصفهان

همانطور که می دانید یکی از انواع سبزیجات از خانواده ی فلفل، فلفل دلمه ای می باشد که دارای بافتی بسیار ترد می باشد و در چهار رنگ نارنجی، زرد، قرمز و سبز یافت می شود. فلفل دلمه ای از مزایای فراوانی برای سلامت بدن انسان برخوردار است. آیا می دانید که خواص انواع فلفل دلمه ای در رنگ های مختلف با یکدیگر متفاوت است؟ نوع قرمز، زرد و نارنجی آن برای سلامت عمومی بدن بسیار مفید است و سرشار از انواع ویتامین ها و دارای کمترین میزان کالری می باشد. فلفل دلمه ای یک منبع فوق العاده ی ویتامین A ، C  و پتاسیم می باشد. همچنین دارای فیبر، فولات و آهن می باشد. دوستان عزیز توصیه می شود  به جای استفاده از سایر خوراکی ها مثل چیپس و…از فلفل دلمه ای استفاده کنید که هم سرشار از مواد مغذی است و هم دارای کالری فوق العاده کمی می باشد. در ادامه به معرفی انواع فلفل دلمه ای و ذکر خواص هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت. ضمنا شما دوست عزیزی که در زمینه ی کاشت و تولید و فروش فلفل دلمه ای فعالیت دارید می توانید فروش محصولات خود را به فروشگاه آنلاین میوه و صیفی جات باکسیتو در اصفهان بسپارید. فروشگاه باکسیتو در زمینه ی فروش فلفل دلمه ای نیز حضوری فعال دارد.

فروش فلفل دلمه ای

فروش فلفل دلمه ای

اگر برای خرید فلفل دلمه ای به فروشگاه میوه مراجعه کرده باشید، قطعا متوجه شده اید که قیمت انواع فلفل دلمه ای در رنگ های مختلف با یکدیگر متفاوت است. شاید این مسئله قدری تعجب آور باشد، اما واقعیت این است که با توجه به این که طعم و خواص انواع فلفل دلمه ای با یکدیگر متفاوت است، قیمت ها نیز متفاوت می باشد. البته شما دوست عزیز می توانید بسته به نیاز خود و موارد متفاوت مصرف آن از انواع مختلف فلفل دلمه ای خریداری نمائید. انواع فلفل دلمه ای در رنگ های شبز، قرمز، نارنجی و زرد در بازار ارائه می شود. اما ممکن است بپرسید که چرا فلفل دلمه ای در رنگ ههای مختلفی تولید می شود؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوئیم که درست است که همه ی انواع فلفل دلمه ای از یک گیاه مشترک گرفته به دست می آید، با این وجود تولید انواع رنگ فلفل دلمه ای به دو عامل بستگی دارد :

  1. زمان برداشت محصول
  2. اینکه گیاه تا چه حد رسیده باشد.

در کل گیاه هنگامی که به بار می نشیند، ابتدا سبز رنگ است و هر چه بالغ تر شده و بیشتر برسد، رنگ آن متفاوت می شود. به این ترتیب که ابتدا سبز ، سپس زرد و نارنجی می شود و زمانی که گیاه کاملا رسیده شود، رنگ آن قرمز می شود که در این صورت قیمت فلفل دلمه ای زرد، نارنجی و قرمز از نوع سبز آن کمی گران تر است زیرا مدت زمان بیشتری برای رسیدن محصول زمان می برد و هر چه که گیاه بیشتر برسد، شیرین تر، مغذی تر و بار ارزش تر خواهد بود.

فلفل دلمه ای سبز

فلفل دلمه ای سبز در واقع هنوز چندان نرسیده است و به علت اینکه هنوز در مراحل اولیه ی رشد خود می باشد، طعم آن شیرین نیست و بسیاری از افراد برای استفاده از آن در انواع غذا، ترجیح می دهند که از فلفل دلمه ای سبز استفاده کنند.

فروشگاه آنلاین میوه و صیفی جات باکسیتو ارائه دهنده ی انواع فلفل دلمه ای در رنگ های مختلف، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در شهر اصفهان می باشد. فروشگاه آنلاین میوه باکسیتو ، همچنین در زمینه ی فروش فلفل دلمه ای در اصفهان با شما دوست عزیزی که در زمینه ی تولید این محصول فعالیت دارید، آماده ی همکاری می باشد

فلفل دلمه ای زرد و نارنجی

فلفل دلمه ای زرد و نارنجی تقریبا مشابه یکدیگر هستند و هر دو در میان دوره ی رشد که به طورکامل بالغ نشده اند، برداشت می شوند. این نوع فلفل دلمه ای به تلخی نوع سبز نیست اما به شیرینی نوع قرمز هم نیست. در وافع استفاده از این نوع فلفل دلمه ای بستگی به موارد مصرف آن دارد. گاهی برای تهیه ی برخی از غذاها نیاز است که فلفل کمی مزه ی شیرین داشته باشد و یا گاهی ترکیب رنگ سالاد و یا سبزیجات شما ممکن است رنگ زرد یا نارنجی را کم داشته باشد که در این صورت استفاده از فلفل دلمه ای زرد یا نارنجی می تواند انتخابی ایده آل باشد.

فروش فلفل دلمه ای

بیشتر بخوانید :

فلفل دلمه ای قرمز

همانطور که گفته شد ففل دلمه ای قرمز از ابتدا سبز بوده است که مدت زمان بیشتری بر روی بوته مانده است تا کم کم مراحل رشدش که تکمیل شده، به رنگ زرد، نارنجی و سپس قرمز تبدیل شده است که دارای مزه ی شیرین و مواد مغذیبیشتری هم می باشد. به طور مثال فلفلف دلمه ای قرمز دارای 11 برابر  بتاکاروتن، 2 برابر ویتامین C  و 10 برابر ویتامینA  نسبت به نوع سبز آن می باشد. اما فلفل دلمه ای قرمز دارای عمر کوتاه تری است و این عوامل در کنار یکدیگر باعث شده اند تا این نوع فلفل دلمه ای قدری گران تر از انواع دیگر آن باشد.

دوستان و همراهان گرامی در صورتی که شما نیز یکی از تولید کنندگان انواع فلفل دلمه ای هستید و برای فروش به موقع محصولات خود با مشکل مواجه شده اید، می توانید روی کمک ما حساب کنید. ما در فروشگاه آنلاین میوه وصیفی جات باکسیتو آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان برای فروش محصولاتی که تولید کرده اید، می باشیم. فروشگاه آنلاین باکسیتو در زمینه ی فروش فلفل دلمه ای نیز حضوری فعال در بازار دارد.

شما همچنین ممکن است مانند

دیدگاهی بنویسید