سوالات متداول

مخاطبان گرامی در این قسمت ما سوال ها و پاسخ هایی را برای شما آماده کرده ایم، که با مطالعه آن ها می توانید خرید خود از فروشگاه آنلاین میوه باکسیتو به راحتی انجام دهید.

پرداخت هزینه سفارش چگونه قابل انجام است؟

برای پرداخت سفارش خود می توانید از 2 روش استفاده کنید :

  • هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های بانکی پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهید.
  • هنگام دریافت سفارش، با استفاده از دستگاه پز و یا به صورت نقدی پرداخت خود را انجام دهید.

می توانم رزور انجام دهم؟

در طی مراحلی که ثبت سفارش خود را انجام می دهید می توانید زمان تحویل را روز دلخواه خود تعیین کنید. به این معنا که بر اساس نیاز شما، سفارشتان می تواند لزوما فرداری روز ثبت سفارش ارسال نشود.

آیا قیمت های ارائه شده در سایت به روز هستند؟

بله. جدول قیمتی که در سایت درج شده است به صورت روزانه آپدیت می شود و این قیمت ها در واقع قیمت های روز بازار میوه و تره بار اصفهان هستند. بنابراین شما می توانید با خیال آسوده، میوه و صیفی جات مورد نیاز خود را درب منزل و با نازل ترین قیمت دریافت کنید.

چگونه سفارش خرید عمده داشته باشم؟

سفارش عمده محصولات دقیقا همان روند سفارش معمولی را دارد. بنابراین خرید شما فردای روز سفارش شما به دستتان خواهد رسید.

برای خرید از باکسیتو باید چه کار کنیم؟

برای استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین میوه باکستو، شما می توانید از یکی از دو روش زیر استفاده نمائید :

  • در صورتی که شما توانایی و یا امکان استفاده از سایت و اینترنت را دارید می توانید با ساختن یک حساب کاربری، برای خود صفحه ای ایجاد کنید تا از انواع خدمات باکسیتو مانند رزرو میوه استفاده نمایید. برای ساختن این حساب باید اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس خود را در اختیار ما قرار دهید تا ما بتوانیم خرید شما ما را برایتان ارسال نماییم.
  • در صورتی که شما به هر دلیلی توانایی ساخت حساب کاربری را ندارید می توانید از طریق شماره 37770377 با اعضای گروه باکسیتو در ارتباط باشید تا ما خودمان این کار را برای شما انجام دهیم و سفارشتان را ثبت کنیم.

خرید روزانه من چه زمانی به دستم خواهد رسید؟

در صورتی که شما امروز سفارش خود را ثبت کنید، خریدتان فردای آن روز در ساعت 10 الی 12 به دستتان خواهد رسید.

تا چه زمانی می توانم ثبت سفارش داشته باشم

شما جهت این که سفارش خود را ثبت کنید تا ساعت 9 شب زمان دارید. تعداد ثبت سفارش شما دارای محدودیتی نیست. به عنوان مثال در طول روز تا زمان 9 شب می توانید چند بار سفارش خود را اضافه و یا کم کنید.

روزهای کاری فروشگاه آنلاین میوه باکسیتو ؟

شما تنها می توانید روزهای شنبه و 5شنبه سفارش خود را تحویل بگرید به این معنا که شفارش ما در روز 5 شنبه، غیر از جمعه بر اساس روزی که خودتان تعیین کنید به دستتان خواهد رسید.